Z czego zrobic podjazd przed domem Im większe jest ukoronowaniem, tym trudniejsze jest utrzymanie własnego balansu chodzenie na boku. Nie mogą być również problemy z żwiru i luźnej nawierzchni.

Z tych powodów doświadczonym DWI prawnik trafi na scenę, aby zbadać warunki, w których jego klient był podawany testy trzeźwości pól.

schorzenia

Zgodnie z podręcznikiem NHTSA, osoby w wieku powyżej 65 lat oraz tych, którzy mają plecy, nogi i wewnętrznych problemów ucha zazwyczaj działać źle na Walk and Turn test. Ważne jest również, aby wiedzieć, czy Twój klient nigdy nie miał wstrząśnienie mózgu lub innego poważnego urazu głowy lub jeśli on kiedykolwiek cierpiał na zawroty głowy.

Podczas spotkania z klientem po raz pierwszy, doświadczony DWI prawnik zajmie historię medyczną w celu ustalenia, czy może istnieć stan fizyczny, który mógłby sprawić, że wyniki będą gorsze niż oczekiwano na test trzeźwości field.

Niewłaściwe instrukcje

Podczas gdy większość kierowców nie słyszał o Walk and Turn test, niewielu wie, co funkcjonariusz organów ścigania poszukuje kiedy administruje test. Gdyby oficer piąć dając instrukcjami kierowca ma większą szansę wyrwać się z postawy pięty do palców kazano mu zakładać. Mimo, że „clue” jest utratą równowagi podczas fazy rozkazów, oficer będzie oznaczać „pojęcia”, jeśli kierowca łamie stanowisko z jakiegokolwiek powodu.

Wiele razy w polu urzędnik powie kierowca chodzić wyimaginowaną linię bez informującego kierowcę, jak szeroka linia powinna być. Jest jedna rzecz, na spacer wzdłuż pasem postojowym a co innego chodzić wzdłuż dylatacji lub cienką szczelinę.

tendencyjne scoring

NHTSA stany Instrukcja istnieje osiem wskazówek, które mogą być wystawione podczas spaceru i obrócić test. Instrukcja stwierdza również, że jeśli urzędnik widzi ERR kierowcy, ale raz, że liczy się jako wskazówkę.

– autor artykułu