Podworko przy osiedlu z kostki brukowej

Pamiętaj tych starych klasycznych samochodów

Czy pamiętasz z powrotem do czasów, gdy samochody były prawdziwe? Chodzi mi o to, kiedy zostały one wykonane z dobrego heavy metalu. Czas, kiedy wszyscy mieli swój własny charakter. Oni nie wszystkie wyglądają tak samo.

Czas, kiedy można powiedzieć milę że Chevy albo Ford wracał z powodu cech identyfikacyjnych. Huk i ryk silnika. To specjalny dźwięk Pontiac wykonane gdyż spływały z autostrady. Każdy samochód miał swój specyficzny dźwięk i wiedzieliśmy wszyscy.

To był czas, kiedy wszystkie samochody miały klasę własną rękę. Wszyscy oni mieli swój własny kształt i wygląd i każdego roku czekaliśmy na nadchodzących zmianach zastanawiać, w jaki sposób możemy je modyfikować i sprawiają, że wygląda jeszcze lepiej.

Mogliśmy posiekać szczyt, dodać kilka żeberek lub wyciąć w niektórych otworów wentylacyjnych. Możemy zmienić wygląd farby i dodać kilka płomieni i wiele pinstripes. Zawsze miał nowy pomysł, aby nasz samochód przedłużenie siebie.

Wtedy wszyscy mieliśmy nasz własny ulubiony samochód i pracowaliśmy nad nim codziennie, aby błyszczeć, uruchomić gładka i wyróżniać się w tłumie, bo to było nasze i byliśmy z niego dumni.

Nie było 51 Merc, 57 Ford cabrio, 57 Chevy. I nie zapomnij o ładowarce, Transam i Firebird. Wszystkie klasyczne samochody w klasycznym czasie.

Czas, kiedy to była zabawa, aby przejść do paska przeciągnij i pokazać wszystkim, co twój samochód może zrobić. Było wspaniale pop kaptur i pokazać potęgą który uczynił to szczeniak ryk. Aby zobaczyć cały chrom połysk i blask.

Pamiętaj, kiedy podłączyć świecę do rury wydechowej spalenie nadmiaru gazu? Człowiek, moglibyśmy nakręcić piękny płomień 10 stóp z rury wydechowej. Dalej, można jeszcze pamiętam.

To były stare dobre czasy, rock and roll, spódnice pudel i białe dolców.

– autor artykułu