Jak myc kostke brukowa

Jak pokonać strach napędowego powyżej lub na mostach

Obawa przed mostami może okazać się frustrujące, a nawet niebezpieczne, jeśli atak lęku przejmuje w niewłaściwym czasie lub w czasie jazdy. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zbliżyć swój strach i starają się go pokonać, choć jest to lepszy pomysł, aby przetestować determinację za mniej przejechanych mostów, które stwarzają minimalne ryzyko powinno coś poszło źle podczas jazdy.aparat do destylacji

Staw czoła lękom

Jest to prawdopodobnie najtrudniejszy i najmniej kosztowna z opcji leczenia. Niestety, to również najmniej skuteczne. Większość fobie takie jak lęk przed mostami nie są oparte na rozumie i logice dźwięku. Oznacza to, że nie można wyjaśnić je lub porozmawiać sobie z nimi.

Zdecyduj się nie bała

Nikt nie podejmuje świadomą decyzję, aby bać jazdy przez mosty. Kiedy to się stanie, czas prawie nigdy nie jest idealna, w zależności od tego, jak silne twoja reakcja na sytuację może być może rzeczywiście być dość wstrząsające doświadczenie dla osób w pojeździe z wami i tymi w innych pojazdów poruszających się na moście w tym samym czasie , Nie znaczy to jednak, że nie można zrezygnować z ich bać. Umysł nad materią jest niesamowitym narzędziem i może być bardzo skuteczne, gdy nauczysz się wykorzystać tę moc.

Uzbrój się w fakty

W rzadkich przypadkach, w obliczu faktów może pomóc rozwiązać i nauczyć się żyć ze swoim strachu przed mostami. Przypadki samochodów wykraczające mostków każdego roku są stosunkowo niskie w porównaniu do liczby mostków. Poznaj fakty i je przeczytać. Zobowiązać je do pamięci i upewnij się, że wiesz, bez wątpienia, że ??kursy nie są na korzyść moście powodując jakichkolwiek problemów w ogóle.

Przed przystąpieniem do prowadzenia walk

Jeśli jest to w ogóle możliwe, aby chodzić po moście, który chcesz przetestować, a dopiero potem zrobić przed przejechać przez most.

– autor artykułu