Jak czyscic plamy z kostki brukowej

Pięć Aleje do ataku na spacer i Turn

Test chodzić i Turn jest maskowana w języku nauki, podobnie jak inne testy składające się na National Highway Traffic Safety Administration i (NHTSA) Bateria standaryzowanych testów trzeźwości pola. Ważność testu jest oparta na założeniu, że zwykły człowiek może wykonywać Walk i obrócić i uczynić mniej niż dwa błędy, przesłankę, która ma jeszcze zostać przetestowany w każdym z pierwotnymi lub kolejnych badaniach walidacyjnych NHTSA.szeroka oferta taśm matrycy

The Walk and Turn testu jest podatny na ataki z doświadczonego adwokata DWI. Poniższe pięć koncepcje powinny dostarczyć mnóstwo amunicji do ataku na ważność Walk and Turn test.

Wadliwy przesłanką

Oficer powie kierowca do kroku pięty do palców wzdłuż linii z ramionami przypięte na jego bokach, a następnie skręcić i iść z powrotem bez zatrzymywania się. Urzędnik powie, że chodzić i Turn Test ma na celu ustalenie, czy kierowca stracił normalne korzystanie z jego fizyczne zdolności.

Jak czyscic plamy z kostki brukowej

Jedynym problemem jest to, że nie jest, jak chodzić. Zwykły człowiek bierze loping kroki z ramionami swinging swobodnie z jego ramion. Odchylnych ramion działać jako przeciwwaga, aby pomóc nam utrzymać równowagę. Spróbuj chodzenie bez ułożenie ramion i zobaczyć, jak to jest niewygodne.

Bad powierzchni

NHTSA Ręczne stany spacerze i skręcić testu wymaga linię prostą i powinno być prowadzone na zasadzie „racjonalnie suche, twarde, poziomu, antypoślizgową powierzchnią.” Rzeczywiste warunki w tej dziedzinie często zapewniają dobrą paszę dla przekroju zbadaniu, czy test został przeprowadzony w sposób prawidłowy.

Jeżeli funkcjonariusz prowadzący chodzić i Turn testu na poboczu drogi, istnieje duża szansa, że ??powierzchnia nie jest trudne i poziom. Większość dróg i ulic wieńczą tak że woda wypłynie na boki, a nie basen w pasach drogowych.

– autor artykułu