Nauczanie Sterowniki student – 9 wskazówek, aby zachować każdy bezpieczne i Sane

Miałem doświadczenie w nauczaniu wielu ludzi, jak prowadzić. Niektórzy byli młodzi, ale także nauczył kilku dorosłych, jak prowadzić też. Powiedzmy, że jestem bardziej niż zadowolony, że „wycofał się” z tej praktyce nauczania kogoś jak prowadzić można opodatkowania psychicznie jak i fizycznie. Mimo to, nie każdy ma środki, aby przejść do szkoły jazdy lub dostępnego przyjaciela, aby pomóc. Tak więc, jeśli jesteś jednym z tych, „szczęście” grając rolę instruktora, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zachować zdrowy i twój uczeń słucha.

1.Set harmonogram. Utrzymanie nastolatki na planie może być prawie niemożliwe, ponieważ pogodzić z ich intensywny tryb życia po programach szkolnych, pracy, pracy domowej, towarzyskich itp, ale to jest coś, co trzeba zrobić. Znajdź czas, który pracuje dla was obu i wyjść nie więcej niż jedną godzinę za każdym razem dla swoich lekcji. A tak przy okazji, upewnij się, że kierowca w szkoleniu ma pozwolenie swojego kierowcy na nich w każdej chwili.

2.Simple Start. Przechowywać pierwszej lekcji lub dwóch prostych. Podkład plandeki.eu/plandeki-budowlane i z podjazdu i jazdy po okolicy pierwsze są dobre rozpocznie. Jeśli mieszkasz na ruchliwej drodze, to należy prowadzić samochód na mniej ruchliwej okolicy przed pozwalając studentów do przejęcia. Na samym początku, należy unikać jazdy na dni, gdy nawierzchnia jest mokra – do czynienia z wodą na drodze jest odrębną nauką dla bardziej doświadczonego studenta.

3.A dobry początek. Trzydzieści lat po raz pierwszy otrzymał licencję, pamiętam w moich lekcjach powiedziano, że istnieją cztery rzeczy, które kierowca musi zrobić jeszcze przed uruchomieniem samochodu: drzwi, siedzenia, pasy bezpieczeństwa, lustro. Innymi słowy: zamknięcie i zablokowanie drzwi, ustawienia fotela kierowcy dla swoich osobistych ustawień, zapnij pasy i ustawić boczne i lusterek wstecznych.

– autor artykułu