Kostka brukowa zastepca betonu Elvis Presley, Buddy Holly, Big Bopper, Bill Haley i Komet. Muzyka może naprawdę tańczyć.

Oczywiście, że był czas, że niektórzy rodzice i przywódcy religijni myślał rock and roll muzykę było przerażające odgłosy diabła i chciał to zakazane, ale okazało się, że się mylili i rock and roll żył. To wciąż robi dzisiaj.

Rock and roll muzyka piaskowania na głośnikach lub w lokalnym hop skarpety. Przejazd w filmach i jechać w restauracji z samochodu chmiel na wrotki.

Kostka brukowa zastepca betonu

Pamiętaj przelotową jelita do wszystkich godzin w nocy? Pierwsze zatrzymany przez policjanta, a nie za przekroczenie prędkości i coraz bilet, ale tylko dlatego, że chciał wiedzieć, skąd masz pewną część lub jak wykonane prace czegoś.

Były nawet chwile, kiedy Departament Policji będzie współpracować z nami, aby zamknąć odcinek w mieście i rzucić taniec uliczny. Mogliśmy wszystko chwycić nasze gitary i bębny i pokonał kilka utworów, które wszyscy będą tańczyć. Nawet policjanci by cieszyć się nim.

Kostka brukowa zastepca betonu

Pamiętam? Pewnie robisz. Pamiętasz go i przypomina o dobrych czasach i trzeba było samochodu, który własnością. Sposób samochód świeciło a dźwięk te szklane pak szaliki wykonane po trafieniu handlować. Znaki zostawiłeś na chodniku, gdy spalił gumę pozostawiając parking.

Jego szkoda, że ??nasze dzieci nie pamiętam takich rzeczy. Więc dlaczego nie można umieścić na trochę tej muzyki rock and roll, chwyć swój stary album ze zdjęciami i usiąść z dziećmi i po prostu rozmawiać o tych starych dobrych czasów.

– autor artykułu