Estetyczne wykonczenie powierzchni – aranzacje z kostka

Podczas fazy instrukcji testu, funkcjonariusz informuje kierowcę do podjęcia dziewięciu pięty do palców kroki, aby utrzymać naprawa szyb samochodowych gdańsk ręce przy boku, chodzić na linii i nie przestać chodzić. On wtedy powiedział, aby włączyć się w określony sposób i zrobić to samo w drodze powrotnej. Kierowca weźmie łącznie 18 etapów, a urzędnik będzie szukał pięciu zachowań na każdym kroku. Oznacza to, że istnieje 90 rzeczy, kierowca może zrobić dobrze, czy źle.

Jednak funkcjonariusze są szkoleni liczyć dowolny jeden błąd jako wskazówkę i pomijać liczbę czasu kierowca miał rację. Innymi słowy, brakuje krok od pięty do palców i podnieść ręce w górę jeden raz i masz wystawione dwa „wskazówek”. Według NHTSA, to nie ma znaczenia, że ??masz 88 rzeczy rację – te dwie błędne posunięcia są wystarczające dla oficera zawarcia kierowca jest nietrzeźwy.

Jeśli już niesłusznie aresztowany za DWI, musisz doświadczonego adwokata DWI bronić swoich praw i przywrócić reputację. Kontakt z Houston DWI adwokat Paul B. Kennedy’ego, aby uzyskać więcej informacji i bezpłatnej konsultacji.

Estetyczne wykonczenie powierzchni – aranzacje z kostka

http://kennedy-law.biz

Houston DWI Prokurator Paul B. Kennedy zapewnia ochronę DWI i ogólnej obrony karnej dla osób potrzebujących reprezentacji. Jeśli już oskarżony o przestępstwo, najlepszą obronę w sprawach karnych doświadczony adwokat, który będzie walczyć, aby chronić swoje prawa i przywrócić reputację.

Kontakt z Houston DWI Prokurator Paul B. Kennedy uzyskać więcej informacji lub w celu omówienia sprawy. Konsultacja jest bezpłatna.

– autor artykułu