Chodnik z kostki brukowej

8.Check płynów. Ważną lekcją oprócz rzeczywistej jazdy i przygotowanie do egzaminu pisemnego jest utrzymanie pojazdu. Twój uczeń powinien znać patrząc pod maską, sprawdzanie poziomu płynu, węże, paski itp pokazać także swoje studenta jak sprawdzić ciśnienie w oponach, zrobić kontrolę redconcept wzrokową kierunkowskazy, reflektory, a także wszystkich innych świateł. Zapoznanie się z układów wydechowych i zawieszenia jest zbyt ważne.

9.Ready Set, test! Po upewnieniu się, że uczeń rozumie wszystkie przepisy ruchu drogowego, wystawia bezpiecznych praktyk jazdy i jest pewny siebie kierowca następnie podjąć próbę. Nie pozwól, aby w oczekiwaniu na urodziny lub wydarzenie specjalne prowadzić tę decyzję, jak chcesz, aby stworzyć bezpieczne kierowcy, nie lekkomyślny jeden.

Chodnik z kostki brukowej

Gdy uczeń zdał ich test upewnić się, że informacje na ich licencji jest prawidłowa rejestracja w samochodzie jest aktualne, ubezpieczenie ma je osłonięte, a samochód, który będzie mu jazdy jest droga gotowa przed dopuszczeniem go do kierowania przez niego ,

Chodnik z kostki brukowej

Pamiętaj, że jazda jest przywilejem, a nie prawem. Dobre nawyki jazdy powstają na początku, ale tak są złe nawyki. Nip jakichkolwiek problemów w zarodku wcześnie, by zapewnić bezpieczeństwo swojego ucznia i każdego innego, który jest na naszych drogach.

– autor artykułu