Sciezka rowerowa z kostki brukowej Następnie umieścić klucz w stacyjce, uruchomić samochód, spójrz dookoła, włączyć transmisję i powoli krok na pedał gazu i ruszaj.

4.Moving Forward. Gdy kierowca ma dobre wyczucie samochodu – nie ma Jackrabbit rozpoczyna lub dysk zerwania obserwowane – rzeczy up krok i zacząć ćwiczyć używając rękę i kierunkowskazy, parkowanie równoległe, jak negocjować skręty i krawężniki itp

Sciezka rowerowa z kostki brukowej

5.Stepping Out. Po kilku lekcji jazdy na miejscu i praktykujących bezpiecznych nawyków kierowcy, nadszedł czas, aby podjąć student wychodzi na ruchliwej drodze. Należy zachować tę lekcję krótki, aby uczeń nerwowy czas na dostosowanie się do jazdy w korku. Przynajmniej na początku uniknąć Rush Hour ruchu, autostrad, oraz obszary o nadmiernym ruchu pieszego. Upewnij się, czy uczeń rozumie znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej, zatrzymując / plonowanie, oraz wielu innych zasad ruchu drogowego. Powtórz lekcje, ile potrzeba, aby pomóc studentów przyzwyczaić się do jazdy w korku. Gdy uczeń buduje zaufanie, wziąć je na szosie.

Sciezka rowerowa z kostki brukowej

6.Study główna. Podczas gdy za kierownicą lekcje są bardzo ważne, wiedza o jeździe zasady i regulacje są zbyt ważne. Podczas jazdy w dół drogi, zwrócić uwagę na znaki drogowe i zapytaj studenta, co one oznaczają. Omów grzywny i punktów może być oceniana przez Departament of Motor Vehicles {DMV} za naruszenia. Wszystkie te rzeczy będą na ich pisemnego testu.

7.Defensive jazdy. Jeśli mieszkasz w bardziej północnym klimacie, nauczyć się jazdy na lodzie i śniegu jest niezbędna do bycia bezpiecznym kierowcą. Nawet jeśli uczeń uczy się jeździć i zabezpiecza ich licencję w cieplejszych miesiącach, nalegają na powrót w samochodzie z nimi, kiedy mokre liście, śnieg i lód są na ziemi. Również upewnić się, że uczeń rozumie jak alkohol może upośledzać wyroku, jak radio, telefon komórkowy, lub inni pasażerowie mogą odwrócić ich uwagę i jak jeździć pieszych, rowerzystów, skutery, itp

http://alllineslogistics.pl/
– autor artykułu